Ogłoszenie

Rozmiar tekstu:
MAŁA KSIĄŻKA WIELKI CZŁOWIEK
Gminna Biblioteka Publiczna w Obrazowie wciela w życie pilotażowy projekt dla trzylatków realizowany w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”.  Każdy trzylatek, który przyjdzie do Gminnej Biblioteki Publicznej w Obrazowie, Filii w Świątnikach lub Filii w Kleczanowie, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę „Pierwsze wiersze dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika.
Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem
potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania oraz drobny upominek.
W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice. „Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka” to broszura informacyjna, przypominająca o korzyściach wynikających z czytania dzieciom oraz podpowiadająca, skąd czerpać nowe inspiracje czytelnicze.
UWAGA!
Wyprawki będą wydawane tylko dzieciom trzyletnim, urodzonym w 2015 roku, które zapiszą się lub są już zapisane i które wypożyczą co najmniej jedną książkę. Nie wydajemy wyprawek dzieciom niezapisanym. Nie przekazujemy wyprawek w czasie wizyt w przedszkolach. Kartę biblioteczną może założyć tylko dorosły opiekun prawny i jego obecność jest konieczna do otrzymania bezpłatnej książki.

http://wielki-czlowiek.pl/multimedia/

http://wielki-czlowiek.graffiti.nq.pl/wp-content/themes/wielki-czlowiek/img/rodzice.pdf

 
21
marca 2019 Imieniny obchodzą:
Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Interaktywny przewodnik Interaktywny przewodnikWirtualna wycieczkaPytania do wójtaDruki do pobraniaTwój dzielnicowyInformator SMSGeo System

Gościmy

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

11.gifamazonki.pngepuap1.pngesw.giflogo_fazka.jpglogo_lgd.jpgos.jpgsisms.jpgwrota-logo-big.jpg

Urząd Gminy Obrazów

27-641 Obrazów, Obrazów 84

Pokaż na mapie

 

Godziny urzędowania

poniedziałek - piatek: 7.30 - 15.30

 

 

Kontakt:

tel. (15) 836 51 62

fax. (15) 836 55 51

sekretariat@obrazow.pl