"Świętokrzyska Kuźnia Smaków"

Rozmiar tekstu:

Zapraszamy do odwidzenia strony internetowej szlaku kulinarnego Świętokrzyska Kuźnia Smaków:

www.swietokrzyskakuzniasmakow.pl .

Szlak został utworzony w ramach projektu realizowanego przez Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach na zlecenie Województwa Świętokrzyskiego w latach 2013-2015 pn. Świętokrzyska Kuźnia Smaków. Projekt był współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Szlak ŚKS jest innowacyjnym produktem turystycznym opartym na dziedzictwie kulinarnym. Tworzą go 34 podmioty tj. rolnicy i przetwórcy uznanych produktów tradycyjnych ( w tym z certyfikatem rolnictwa ekologicznego) oraz restauratorzy i gospodarstwa agroturystyczne oferujący kuchnię tradycyjną. Został utworzony w powiatach: kieleckim, ostrowieckim, opatowskim i sandomierskim. Lista produktów i potraw tradycyjnych oferowanych przez podmioty w ramach ŚKS jest bogata, znajduje się na niej ponad 30 potraw i produktów tradycyjnych.

Zapraszamy touroperatorów oraz wszystkie podmioty, którym leży na sercu promocja regionu Gór Świętokrzyskich do wykorzystania oferty ŚKS w propagowaniu świętokrzyskiej kuchni regionalnej na rynku usług turystycznych.

Teresa Wąsik
Koordynator projektu ŚKS

 
28
września 2020 Imieniny obchodzą:
Marek, Wacław
Interaktywny przewodnik Interaktywny przewodnikWirtualna wycieczkaPytania do wójtaDruki do pobraniaTwój dzielnicowyInformator SMSGeo System

Gościmy

Odwiedza nas 137 gości oraz 0 użytkowników.

11.gifamazonki.pngepuap1.pngesw.giflogo_fazka.jpglogo_lgd.jpgos.jpgsisms.jpgwrota-logo-big.jpg

Urząd Gminy Obrazów

27-641 Obrazów, Obrazów 84

Pokaż na mapie

 

Godziny urzędowania

poniedziałek - piatek: 7.30 - 15.30

 

 

Kontakt:

tel. (15) 836 51 62

fax. (15) 836 55 51

sekretariat@obrazow.pl