Ogłoszenie Wójta Gminy w sprawie OZE

Rozmiar tekstu:

Wójt Gminy Obrazów informuje, że w związku z zaakceptowaniem do realizacji projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020, Działanie 3.1 Wytwarzanie i dystrybucja energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych – PROJEKTY PARASOLOWE

W obiektach zadeklarowanych przez mieszkańców do udziału w projekcie niezbędne jest przeprowadzenie wizji lokalnych, czyli weryfikacji technicznej.

Umowy z firmą, która je przeprowadzi będą podpisywane z mieszkańcami, którzy już złożyli deklaracje uczestnictwa w projekcie w dniach: 09-10 marzec w godz. 10.00-18.00 w budynku ZGK w Obrazowie.

 

Należy stawić się z dowodem osobistym i kwotą do zapłaty za przeprowadzenie weryfikacji. Płatność przyjmowana będzie bezpośrednio przez przedstawiciela firmy wykonawczej przy podpisaniu umowy na podstawie paragonu fiskalnego. Wysokość wpłat:
– 350 zł brutto – dla instalacji OZE w danym obiekcie mieszkalnym,
- 450 zł brutto w przypadku dwóch instalacji.

Zakres inwentaryzacji obejmuje w szczególności określenie warunków technicznych nieruchomości niezbędnych do montażu wybranego Odnawialnego Źródła Energii, dobór parametrów urządzeń dla potrzeb przystąpienia do projektu planowanego do realizacji przez Gminę Obrazów.

Wójt Gminy Obrazów
Krzysztof Tworek

Informacja w formacie PDF [190 KB]

 
12
sierpnia 2020 Imieniny obchodzą:
Klara, Lech, Julian
Interaktywny przewodnik Interaktywny przewodnikWirtualna wycieczkaPytania do wójtaDruki do pobraniaTwój dzielnicowyInformator SMSGeo System

Gościmy

Odwiedza nas 199 gości oraz 0 użytkowników.

11.gifamazonki.pngepuap1.pngesw.giflogo_fazka.jpglogo_lgd.jpgos.jpgsisms.jpgwrota-logo-big.jpg

Urząd Gminy Obrazów

27-641 Obrazów, Obrazów 84

Pokaż na mapie

 

Godziny urzędowania

poniedziałek - piatek: 7.30 - 15.30

 

 

Kontakt:

tel. (15) 836 51 62

fax. (15) 836 55 51

sekretariat@obrazow.pl