Wigilijne Spotkanie Opłatkowo - Wigilijne

Rozmiar tekstu:
W dniu 14.12.2017r. o godz. 13.00 odbyło się Spotkanie Wigilijno- opłatkowe w Pensjonacie Agroturystycznym „Wojtasówka” w Obrazowie.
Organizatorem spotkania był Wójt Gminy Obrazów Krzysztof Tworek oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrazowie.
Na spotkanie zaproszono ok. 80 osób starszych z terenu gminy Obrazów, którzy na co dzień zmagają się nie tylko z chorobami, niepełnosprawnością , ale przede wszystkim z osamotnieniem. Przybyłych gości powitała Pani Anna Biernat p.o. Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Obrazowie oraz Pan Krzysztof Tworek Wójt Gminy Obrazów, który przekazał zaproszonym gościom życzenia świąteczno – noworoczne. Do życzeń dołączyła się również Pani Teresa Szczudło Przewodnicząca Rady Gminy Obrazów, a także Pani Ewelina Bień Radna Sejmiku Marszałkowskiego.
Nastrój wigilijnej wieczerzy podkreśliło wspólne łamanie opłatkiem, życzenia i kolędowanie. Nie zabrakło również wspólnego spożywania tradycyjnych potraw wigilijnych. Nieodzownym elementem Wigilijnej uroczystości było przedstawienie jasełkowe w pięknym wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Głazowie pod opieką Pani Doroty Stefaniak, Pani Natalia Sasaga i Pana Pawła Zimnickiego. Podczas spotkania odbyła się krótka prelekcja skierowana do osób starszych mająca na celu uświadomienie wyłudzeń metodą na wnuczka, policjanta itp. Prelekcję przygotował i przedstawił Dzielnicowy sierż. Michał Dziorek z KPP w Sandomierzu.
Na zakończenie spotkania wszystkie osoby starsze oraz dzieci otrzymały drobne upominki. Podczas spotkania zebranym uczestnikom towarzyszyła życzliwa, rodzinna atmosfera.
GALERIA >>>
 
25
czerwca 2018 Imieniny obchodzą:
Dorota, Łucja, Wilhelm
Interaktywny przewodnik Interaktywny przewodnikWirtualna wycieczkaPytania do wójtaDruki do pobraniaTwój dzielnicowyInformator SMSGeo System

Gościmy

Odwiedza nas 324 gości oraz 0 użytkowników.

11.gifamazonki.pngepuap1.pngesw.giflogo_fazka.jpglogo_lgd.jpgos.jpgsisms.jpgwrota-logo-big.jpg

Urząd Gminy Obrazów

27-641 Obrazów, Obrazów 84

Pokaż na mapie

 

Godziny urzędowania

poniedziałek - piatek: 7.30 - 15.30

 

 

Kontakt:

tel. (15) 836 51 62

fax. (15) 836 55 51

sekretariat@obrazow.pl