Spotkanie informacyjne OZE

Rozmiar tekstu:

Loga unijneSzanowni Państwo,

W związku z przystąpieniem Gminy Obrazów do działań przygotowawczych mających na celu opracowania projektu unijnego realizowanego przy współfinansowaniu ze środków z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa III Efektywna i Zielona Energia, Działanie 3.1 Wytwarzanie i dystrybucja energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych Wójt Gminy ZAPRASZA wszystkie osoby, które złożyły już deklaracje uczestnictwa w projekcie, na spotkanie informacyjne, na którym przedstawione zostaną szczegółowe informacje dotyczące zasad uczestnictwa w planowanym przedsięwzięciu. Na spotkaniu, które odbyło się wiosną br. przedstawiane były informacje i założenia wstępne wynikające z dostępnych na tamten czas materiałów. Obecnie konkurs jest już ogłoszony i możliwe jest przekazania precyzyjnych informacji o warunkach uczestnictwa w projekcie.

 

Na spotkanie informacyjne zapraszamy również mieszkańców, którzy nie złożyli deklaracji, a byliby jeszcze zainteresowani udziałem w projekcie.

Wstępne założenia zakładają, że projekt polegał będzie na budowie różnych rodzajów instalacji OZE, w tym w szczególności instalacji kolektorów słonecznych do podgrzewania ciepłej wody użytkowej i instalacji fotowoltaicznych. Pomp ciepła realizowane będą tylko i wyłącznie wówczas kiedy ilość łącznej mocy zainstalowane dla wszystkich pomp ciepła przekroczy wartość 500 kW (80-100 obiektów).

Przewidywane dofinansowanie wyniesie maksymalnie do 60% kosztów kwalifikowanych.

Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 14.07.2017 r. w Obrazowie w siedzibie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Obrazowie o godz. 1000.

Przedmiotem spotkań będzie przedstawienie uczestnikom ostatecznych warunków udziału w projekcie wynikających z ogłoszonego Regulaminu konkursu oraz udzielenie mieszkańcom odpowiedzi na możliwi dużo pytań i wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Projekcie

Wersja PDF [309 KB]

 
18
października 2017 Imieniny obchodzą:
Juliana, Łukasza, Bogumiła
Interaktywny przewodnik Interaktywny przewodnikWirtualna wycieczkaPytania do wójtaDruki do pobraniaTwój dzielnicowyInformator SMSGeo System

Gościmy

Odwiedza nas 142 gości oraz 0 użytkowników.

11.gifamazonki.pngepuap1.pngesw.giflogo_fazka.jpglogo_lgd.jpgos.jpgsisms.jpgwrota-logo-big.jpg

Urząd Gminy Obrazów

27-641 Obrazów, Obrazów 84

Pokaż na mapie

 

Godziny urzędowania

poniedziałek - piatek: 7.30 - 15.30

 

 

Kontakt:

tel. (15) 836 51 62

fax. (15) 836 55 51

sekretariat@obrazow.pl